Vianoce s bambusovými kefkami

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

 

Každý rok sa snažíme, aby Vianoce boli pre nás výnimočné. Ale nie množstvom a cenou darčekov a ani haldami nepotrebného  papiera. Tieto Vianoce budú pre nás prvé, ktoré oslavujeme spolu s bambusovými kefkami.

Kde sme začínali

Kto nás pozná, vie, že ako prví sa k bambusovým kefkám dostali anglickí zákazníci a až neskôr sme ich ponúkli slovenským zákazníkom.

Preto tento rok nebude pre nás v znamení domácich parížskych rožkov a laskoniek , vyprážaného kapra so šalátom a predštedrovečernej sánkovačky u babky.  Tento rok sme sa rozhodli stráviť mimo našej milovanej a vrele ľúbenej domoviny.

Naše nové Vianoce

Čakajú nás multi kulti Vianoce a našou úlohou je priniesť do Anglicka na Vianoce kúsok Slovenska. Takže okrem anglickej, francúzskej a indickej kuchyne sa vianočnom stole objaví kapustnica s hríbami a alkoholický nápoj, ktorý sa síce volá čaj, ale prívlastok má  po našich veľhorách.

Veľmi sa tešíme na našich priateľov, známych a zákazníkov. Čakajú nás tri týždne plné stretnutí, cestovania a objavovania nového a nepoznaného. Hlavne pre naše Krpčidlo, pre ktoré je to úplne nový zážitok a najviac sa teší, že bude môcť v lietadle žuť žuvačku…

Podstata Vianoc

Zabudnite na neumyté okná, na pavúka v kúte , či nevydarený koláč. Vdychujte po malých dúškoch atmosféru Vianoc a starosti hoďte za hlavu. Po práci si radšej sadnite na gauč, vyložte nohy a oddychujte, koľko vám hrdlo ráči . Zdobte medovníky a spievajte koledy, stretávajte sa na námestiach a popíjajte vianočný punč.

Popri vianočnej pohode nezabúdajte, že aj Vianoce môžu byť eko a punč nemusíte piť z plastového pohárika/ u nás v Žiline ich tento rok na trhoch nenájdete, palec hore/, darčeky nemusia byť zabalené v drahom vianočnom papieri a dostatok jedla, neznamená vyhadzovať, čo sa dá. 

Prajeme vám veľa krásnych chvíľ s vašimi najdrahšími

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Čítali ste už?

bambusové kefky

Komu zvonia do hrobu

Dočkali sme sa. Mnohým plastovým výrobkom zvoní umieračik.  Prišiel čas, kedy sa nebudeme len nečinne

priprava do skoly s bambusovými kefkami

Eko fľaša do školy

K povinnej výbave každého školáka patrí fľaša na vodu. V našom prípade sme sa pri rozhovaní držali niekoľkých parametrov.

Scroll to Top

top zníženie cien

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Poponáhľajte sa a využite tieto zľavy od

20-40%

  • 3 produkty 15%
  • 4 produkty 20%
  • 5 produktov 25%

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, pretože stránka je zabezpečená SSL certifikátom a všetky dáta sú preto šifrované.

Prihlásenie

Registrovať sa

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.