Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

 

Každý rok sa snažíme, aby Vianoce boli pre nás výnimočné. Ale nie množstvom a cenou darčekov a ani haldami nepotrebného  papiera. Tieto Vianoce budú pre nás prvé, ktoré oslavujeme spolu s bambusovými kefkami.

Kde sme začínali

Kto nás pozná, vie, že ako prví sa k bambusovým kefkám dostali anglickí zákazníci a až neskôr sme ich ponúkli slovenským zákazníkom.

Preto tento rok nebude pre nás v znamení domácich parížskych rožkov a laskoniek , vyprážaného kapra so šalátom a predštedrovečernej sánkovačky u babky.  Tento rok sme sa rozhodli stráviť mimo našej milovanej a vrele ľúbenej domoviny.

Naše nové Vianoce

Čakajú nás multi kulti Vianoce a našou úlohou je priniesť do Anglicka na Vianoce kúsok Slovenska. Takže okrem anglickej, francúzskej a indickej kuchyne sa vianočnom stole objaví kapustnica s hríbami a alkoholický nápoj, ktorý sa síce volá čaj, ale prívlastok má  po našich veľhorách.

Veľmi sa tešíme na našich priateľov, známych a zákazníkov. Čakajú nás tri týždne plné stretnutí, cestovania a objavovania nového a nepoznaného. Hlavne pre naše Krpčidlo, pre ktoré je to úplne nový zážitok a najviac sa teší, že bude môcť v lietadle žuť žuvačku…

Podstata Vianoc

Zabudnite na neumyté okná, na pavúka v kúte , či nevydarený koláč. Vdychujte po malých dúškoch atmosféru Vianoc a starosti hoďte za hlavu. Po práci si radšej sadnite na gauč, vyložte nohy a oddychujte, koľko vám hrdlo ráči . Zdobte medovníky a spievajte koledy, stretávajte sa na námestiach a popíjajte vianočný punč.

Popri vianočnej pohode nezabúdajte, že aj Vianoce môžu byť eko a punč nemusíte piť z plastového pohárika/ u nás v Žiline ich tento rok na trhoch nenájdete, palec hore/, darčeky nemusia byť zabalené v drahom vianočnom papieri a dostatok jedla, neznamená vyhadzovať, čo sa dá. 

Prajeme vám veľa krásnych chvíľ s vašimi najdrahšími

Pridajte Komentár

Čítali ste už?

bambusové kefky

Komu zvonia do hrobu

Dočkali sme sa. Mnohým plastovým výrobkom zvoní umieračik.  Prišiel čas, kedy sa nebudeme len nečinne

Shopping Cart
Scroll to Top

Využite zľavu, aká tu ešte nebola. Kúpte jedno rodinné balenie bambusových zubných kefiek a druhé vám pribalíme úplne zadarmo.

Deň
Hodín
Minút
Sekúnd

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, pretože stránka je zabezpečená SSL certifikátom a všetky dáta sú preto šifrované.

Prihlásenie

Registrovať sa

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.