Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Ako na to

Starostlivosť o plastovú zubnú kefku je jednoduchá, umyjem zuby, opláchnem kefku, vložím do pohára. Simple. Bambusová zubná kefka je  trošku náročnejšia na údržbu. Ak chcete, aby vám  vydržala čo najdlhšie, riaďte sa našimi radami.

1. Držať v suchu

Je nám jasné, že udržať sucho v kúpeľni je sizyfovská práca. Dôležité je, aby ste kefku po použití opláchli, utreli do uteráku a nechali voľne položenú vyschnúť. Ak by ste ju vložili späť do pohára s kefkami, môže sa stať, že začne černieť. Predsa aj bambus je len drevo.

2. Po chorobe vymeňte kefku za novú

Ak ste chorí, hneď po vyliečení vymeňte starú kefku za novú. Ak ste chorí, vo vašich slinách sú milióny baktérií.  Akokoľvek sa môžete snažiť kefku umyť, baktérie budú jasní víťazi.  Nenechajte tých malých teroristov vyhrať.

3. Vymieňajte svoju kefku každé tri mesiace

Áno, čítate dobre, každé tri. Všetci vieme, že bambus je prirodzene antibakteriálny, ale po troch mesiacoch nastáva tá správna chvíľa na zmenu.

4.  Preč od toalety

Bambusovú kefku a žiadnu inú kefku, ktorú vkladáte do úst, nenechávajte v blízkosti toalety. Akonáhle spláchnete, spustíte výbuch baktérií a tie malé potvory sa rozletia do okolia. A ani v tomto prípade vám nepomôže, že bambus je prirodzene antibakteriálny.

5. Užite si to

Užívajte si príjemné ranné čistenie zubov a myslite na to, čo pekné vás dnes čaká. Pri večernom čistení, si v hlave premietnite všetky skvelé momenty dňa. Nezabúdajte, že aj takou jednoduchou a každodennou činosťou , ako je umývanie zubov, robíte svet zelenším.

Bambusové zubné kefky sú ekologickou alternatívou k plastovým zubným kefkám a v konečnom dôsledku, nepotrebujú špeciálnu starostlivosť. Kúpte si ich a prispejte aj vy k zníženiu množstava plastov na Zemi.

Myslíme EKOlogicky

Pridajte Komentár

Čítali ste už?

bambusové kefky

Komu zvonia do hrobu

Dočkali sme sa. Mnohým plastovým výrobkom zvoní umieračik.  Prišiel čas, kedy sa nebudeme len nečinne

Shopping Cart
Scroll to Top

Využite zľavu, aká tu ešte nebola. Kúpte jedno rodinné balenie bambusových zubných kefiek a druhé vám pribalíme úplne zadarmo.

Deň
Hodín
Minút
Sekúnd

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, pretože stránka je zabezpečená SSL certifikátom a všetky dáta sú preto šifrované.

Prihlásenie

Registrovať sa

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.