Prečo kefky z bambusu?

V prvom rade sme mladá rodina a premýšľame ekologicky. V tomto duchu sa snažíme vychovávať aj nášho syna. Hľadáme spôsoby, ako robiť veci lepšie. Jedným z nich je aj zníženie odpadu v domácnosti  a preto kefky z bambusu. Snažíme sa priblížiť sa čo najviac zero waste domácnosti. 

V druhom rade sme mladá firma, ktorá sa snaží ukázať, že mnohé každodenné  úkony v domácnosti sa dajú urobiť s ohľadom a s úctou k životnému prostrediu. Všetky výrobky, ktoré pre vás dodávame na trh, prejdú našou kontrolou. 

Kefky z bambusu sú vhodnou alternatívou k plastovým kefkám. Obaly, v ktorých ich ponúkame sú z recyklovaného papiera. Používaním eko výrobkov chránime našu Zem.

Bambus je najrýchlejšie rastúca rastlina na svete. Dorastá do výšky aj 40 metrov a pri dobrých podmienkach vyrastie aj niekoľko desiatok centimetrov za 24 hodín. Keďže bambus patrí medzi trávy, po jeho výrube narastie opäť bez ďalšieho vysadenie. Vďaka rýchlemu rastu sa stáva bambus dlhodobo udržateľnou, ekologicky a ekonomicky efektívnou rastlinou.

Bambus vytvára hustý porast, a preto na jeho vysadenie nie je potrebné rozsiahle územie. Vyžaduje minimálnu starostlivosť a nepotrebuje opätovné vysádzanie.

Shopping Cart
Scroll to Top

Využite zľavu, aká tu ešte nebola. Kúpte jedno rodinné balenie bambusových zubných kefiek a druhé vám pribalíme úplne zadarmo.

Deň
Hodín
Minút
Sekúnd

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, pretože stránka je zabezpečená SSL certifikátom a všetky dáta sú preto šifrované.

Prihlásenie

Registrovať sa

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.