Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Počítame straty

Slnko, more, grilovačka, stanovačka a mnoho ďalších slov sa nám spája s letnými prázdninami. Naše vrelo ľúbené ratolesti počítajú posledné dni prázdnin. My rodičia počítame straty. Zúfalo pozeráme, čo všetko stihli v priebehu 10 mesiacov stratiť či rozbiť. Ak máte doma ” umelca”, zanieteného novodobého maliara, ktorý farbičkám a pastelkám veľmi neublížil, postačia zošity. Aj my patríme k tejto časti rodičov a dokupujeme len zošity a náplne do pier.

Ako vybrať eko fľašu

K povinnej výbave každého školáka patrí fľaša na vodu. V našom prípade sme sa pri rozhovaní držali niekoľkých parametrov.

  1. Nerozbitná – futbal, korčule, guľovačka a klbčenie s kamarátmi. Hľadli sme fľašu , ktorá prežije aktivity nášho syna.
  2. Termo – jedna fľaša , ktorú môžeme používať na čaj aj čistú vodu.
  3. Nezávadná – pije z nej moje dieťa. Potrebujeme fľašu, v ktorej nebudú potápači v podobe plesní.
  4. Eko – bez plastu. Filozofia zero waste je nám blízka.

Nerezová termofľaša

Táto fľaša bude s nami už druhý školský rok. Áno, čítate správne. Používame ju do školy, na výlety , do parku. Prešla s nami Slovensko, okolité aj vzdialené krajiny a prežila aktivity nášho pokladu. Jedna fľaša.

Čisto nielen doma , ale aj okolo nás

Nerezová termofľaša bola s nami aj na poslednej dovolenke. More, čisté pláže a nádherná voda. Používaním eko a zero waste produktov zažijú takéto pláže aj deti našich detí. Najbližší víkend ide s nami do lesa na hríby.

Robme veci lepšie a zanechajme našim deťom nepoškrvenenú prírodu.

Pridajte Komentár

Čítali ste už?

bambusové kefky

Komu zvonia do hrobu

Dočkali sme sa. Mnohým plastovým výrobkom zvoní umieračik.  Prišiel čas, kedy sa nebudeme len nečinne

Shopping Cart
Scroll to Top

Využite zľavu, aká tu ešte nebola. Kúpte jedno rodinné balenie bambusových zubných kefiek a druhé vám pribalíme úplne zadarmo.

Deň
Hodín
Minút
Sekúnd

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, pretože stránka je zabezpečená SSL certifikátom a všetky dáta sú preto šifrované.

Prihlásenie

Registrovať sa

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.