Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Od založenia e shopu s bambusovými kefkami prešiel približne mesiac.

Za ten čas sa ma ľudia vypytujú rôzne otázky súvisiace s odpadom, separovaním a aj samotnými kefkami. Ja som človek zhovorčivý, rozprávam rada a veľa, takže s tým nemám žiadny problém. Sú však chvíle, kedy ostávam ticho a pozerám na ľudí ako bača do Tuzexu.

Separovanie

Áno, doma separujeme a áno, separuje aj syn. Áno, tie tašky v kuchyni slúžia na separáciu odpadkov. Ale veď to je škaredé, vôbec to nevyzerá pekne. U nás doma NIE, NESÚHLASÍM! Toto ja v kuchyni mať nebudem. ???? Ok, pohľad baču a ústa, v ktorých sa zasekli slová.

recyklácia odpadu

Bambusové kefky

A tie kefky, čo predávaš, aj si s nimi čistíte zuby? A v čom sú lepšie, veď dôležitá je technika čistenia a nie tvar a druh kefky. Či tá tvoja mi ich umyje lepšie? Tá naša je bambusová a nezaťažuje životné prostredie. A? A nič. To je presne to, čo nám zostane z prírody, ak plastom nedáme zbohom.

Zero waste

Zero waste a bezobalová drogéria. Prečo to kupuješ? Je to drahšie. Uff. Pretože nechcem, aby sa zbytočne vyrábali ďalšie plastové fľaše. A cena nie je veľmi vysoká, dá sa to zaplatiť. Ja si budem takéto veci kupovať, keď budú lacné a bude ich dotovať štát. Jaj, moja krásna, tak sa ešte načakáš…

Našli sa aj takí, ktorí tvrdia, že do podpredia dávame svoju dokonalosť a ukazujeme, akí sme skvelí. Nie, nie sme skvelí a ani dokonalí, len sme vystúpili v mnohých veciach zo svojej zóny komfortu a snažíme sa robiť ich lepšie. Lebo, ak toto naučíme nášho syna a on potom svojho, je šanca , že tu po nás nakoniec predsa len niečo ostane.

bambusove kefky recyklacia

Našťastie, takýchto ľudí je v našom okolí málo a tých, ktorí zdieľajú myšlienky ochrany životného prostredia, separácie a zero waste je veľa. Týmto patrí naša veľká vďaka za podporu a feedback, ktorý nás posúva vpred. Aj vďaka vám rastieme a rastie aj šanca, že naše rána budú svetlejšie a zelenšie.

Bambusové kefky – robme veci lepšie.

Pridajte Komentár

Čítali ste už?

bambusové kefky

Komu zvonia do hrobu

Dočkali sme sa. Mnohým plastovým výrobkom zvoní umieračik.  Prišiel čas, kedy sa nebudeme len nečinne

Shopping Cart
Scroll to Top

Využite zľavu, aká tu ešte nebola. Kúpte jedno rodinné balenie bambusových zubných kefiek a druhé vám pribalíme úplne zadarmo.

Deň
Hodín
Minút
Sekúnd

Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí, pretože stránka je zabezpečená SSL certifikátom a všetky dáta sú preto šifrované.

Prihlásenie

Registrovať sa

Vaše osobné údaje budú použité na zjednodušenie používania tejto webovej stránke, na správu prihlasovania do vášho účtu a na iné účely opísané v dokumente pravidlá ochrany súkromia.